Sme správcami aktív a vieme nájsť cestu pre každého investora. Snažíme sa byť o krok vpred, v produktoch, službách aj v prístupe. Naši klienti si to zaslúžia.

Tomáš MenčíkFinančný riaditeľ CYRRUS

Každým rokom rastieme

1995

Vznik firmy.

2000

Boli sme prijatí za člena Asociácie obchodníkov s cennými papiermi a stali sa členmi a vstúpili na Burzu cenných papierov Praha a.s.

Rozšírili sme svoje služby a zaistili klientom možnosť obchodovať na trhoch v USA ( NSE, NASDAQ, AMEX) a v Nemecku ( XTERA )

2008

Finančná kríza. Verejnosť hľadá vinníka. Agresívnejšia konkurencia skončila. Ľudia začali investovať opatrnejšie a prehnaný optimizmus skončil a vystriedalo ho reálne očakávanie a vnímania rizík.

Prichádzame s novou koncepciou. Meníme od základov spôsob obchodovania. Neúčtujeme si poplatky za jednotlivé obchody našich obchodníkov motivujeme podielom na zisku portfólii.

2014

Vstupujeme na Deutsche Borse a otvárame nové pobočky. Klientsky majetok v investičných stratégiách presahuje 40 miliónov EUR.

2016

Zaraďujeme  do ponuky na českom trhu unikátne investičné nástroje – aktívne riadené investičné certifikáty.

2019

Spúšťame novú službu s názvom Moja stratégia, ktorá sa dokáže lepšie prispôsobiť individuálnym potrebám klienta. A o rok neskôr začíname s Asset mamagementom, kde investície klientov spravuje tím odborníkov a investor sa tak bez práce dostane až k prémiovým produktom.

2021

Otvárame nové pobočky po celej ČR ale aj v zahraničí. Hovoríme napríklad o chorvátskom Záhrebe.

Komu zverujete svoje financie

O investíciách v CYRRUS nerozhoduje jediná osoba, ale celé analytické oddelenie, tým štruktúrovaných produktov a to všetko v spolupráci s produktovým výborom CYRRUS.

Výbor je zložený zo skúsených ekonómov a správcov investičných portfólií.

Jiří Šimara

Head of Product Development

Jakub Trubač

Obchodný riaditeľ

Anna Píchová

Head of Research

Tomáš Pfeiler

Portfolio manager

Radomír Vach

Bussines development manager

Jakub Švábenský

Analytik štruktúrovaných produktov

Jakub Obrovský

Analytik štruktúrovaných produktov

Show full disclaimer

Ako s nami začať spolupracovať?

  1. Kontaktujte nás a finančný agent si s Vami dohodne stretnutie.

  2. Na stretnutí s finančným agentom prediskutujete svoje predstavy a zistíte svoj investičný profil.

  3. Podpíšete komisionársku zmluvu, ktorá Vás k ničomu nezaväzuje, ale umožňuje Vám využívať naše služby.

  4. Získate klientsky účet, na ktorý zašlete finančný preddavok, peňažné prostriedky určené na investovanie.

  5. Spolu s maklérom zostavíte vhodné portfólio.

Tieto webové stránky sú prevádzkované spoločnosťou CYRRUS, a.s., IČO 639 07 020, so sídlom Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno (ďalej len „spoločnosť“ alebo „CYRRUS“). Spoločnosť prostredníctvom webových stránok kontroluje a ďalej spracováva informácie uložené v súboroch typu cookies na zabezpečenie funkčnosti webu as Vaším súhlasom okrem iného aj na personalizáciu obsahu. Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch. Viac informácií tu.